Sık Sorulan Sorular - Tuvaero | Kadın Takı Tasarım

500₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Sık Sorulan Sorular
Kargo teslim süresi nedir?​
Siparişleriniz 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. Hafta sonu vereceğiniz siparişleriniz takip eden ilk iş gününde kargoya teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra ortalama 1-5 iş günü içinde sizlere ulaşır. Tahmini teslimat süremiz iş günleri üzerinden hesaplanmaktadır.
Hangi kargo firmalarıyla çalışıyorsunuz?
Tüm ürünlerimiz Yurtiçi Kargo tarafından gönderilmektedir.
Kargo ücreti ne kadar?
Kargo ücreti 25₺'dir. 450₺ ve üzeri siparişlerimizde ücretsizdir.
Ürünüm kararma yapar mı?
Su parfüm gibi etmenlere maruz kalmadığı sürece ürünlerimizde kararma, bozulma olmaz. Ayrıca teninizin kaplama ürünleri kullanmaya uygun olması gerekmektedir. (Bazı tenlerin karartma yaptığı unutulmamalıdır.) Aksi halde bizden kaynaklı tüm durumları telafi etmek isteriz.
Kullanım önerileri nelerdir?
Parfüm, kolonya, sabun, dezenfektan krem, deterjan, gibi kimyasallar ile temastan kaçınılmalıdır. Kullanmadığınız zamanlarda hava ile temasını kesecek şekilde kapalı olarak kutularda saklamalısınız. Kullanım sonrasında, yumuşak bir bez (gözlük bezi gibi) yardımıyla ürünü temizlenmesini öneririz. Yatmadan önce ve spor gibi aktivitelerden önce çıkarılmasını öneririz. Havuzda, suda, denizde rahatlıkla kullanabilirsiniz
Kredi kartına taksit seçeneğiniz mevcut mu?
Elbette. Kredi kartınız ile 12 aya kadar varan taksit seçeneğinden faydalanabilirsiniz.
Tuvaero‘dan nasıl sipariş verebilirim?
Web Sitemiz, İnstagram veya WhatsApp (Tuvaero) üzerinden kolaylıkla siparişinizi oluşturabilirsiniz.
Ürünü değiştirebilir miyim?​
Hijyen ve pandemi sebebiyle değişim seçeneği bulunmamaktadır.
Herhangi bir ürünü iade edebilir miyim?​
Küpe, earcuff ve yüz aksesuarı gibi hijyenik sebeplerden iade edilemeyen ürünler hariç tüm ürünlerimizi yasal süreyi aşmamak kaydıyla iade edebilirsiniz. Küpe, earcuff ve yüz aksesuarı gibi ürünler iade edilirse, geri gönderim ücreti olarak 45 Türk Lirası kargo ücreti otomatik olarak kesilecektir. İade olarak gönderilecek ürünün yeniden satılabilir özelliğini kaybetmemesi ve ulaştığı gibi paketlenmesi önemlidir. İade için shellente@gmail.com üzerinden mail yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız, başka platformlardan iade için yardımcı olamamaktayız.
Yanlış veya hasarlı ürün gönderilmiş, ne yapmam gerekiyor?
Öncelikle yaşanan aksaklıktan dolayı özür dileriz. Konuyla ilgili tuvaero@gmail.com üzerinden mail yoluyla iletişime geçtiğiniz takdirde sizlere yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
İadede kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?​
Evet, Kargo bedelleri tarafınızca karşılanacaktır. Yine de siparişini "Karşı Ödemeli" olarak gönderebilirsin. Ödemiş olduğunuz tutardan otomatik kesilecektir. İade kargosunu, gönderim kargosu gibi karşılamamaktayız. İade kargosu 55 Türk Lirası'dır.
Siparişime ait faturaya nasıl ulaşabilirim?
Tuvaero olarak doğayı korumaya çalışıyoruz ve bu doğrultuda sizlere kağıt fatura göndermiyoruz. Siparişinize ait faturayı, ödeme işlemini gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak oluşturulan e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.​
GÜVENLİ
ÖDEME
500₺ ÜSTÜ ÜCRETSİZ
KARGO
ÇELİK VE
VIP ÜRÜNLER
ERTESİ GÜN
KARGO
KOLAY
İADE
KAMPANYALI
FİYATLAR