Ölçü Rehberi - Tuvaero | Kadın Takı Tasarım

500₺ ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO ÜCRETSİZ!

Ölçü Rehberi

ÖLÇÜ REHBERİ

Yüzük Ölçüsü

Yüzük siparişi verirken dikkat etmemiz gereken husus yüzük ölçüsünü bilmeniz ve sipariş formuna bu bilgiyi doğru eklemenizdir.Eğer yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız,aşağıdaki iki  basit yöntemden birini kullanarak elde edeceğiniz değerlerle sizin için yüzük ölçünüzü bulabiliriz.

Yüzük ölçünüzü öğrenmek için en doğru yöntem parmağınızın çevresini ölçmektir. Bunun için, eğer mezuranız varsa mezura ile ölçün. Eğer yoksa, ip veya şerit halinde bir kağıdı alın ve parmağınızın çevresine dolayın. Tam bir turu tamamladıkları noktayı kalem ile işaretleyin, ardından cetvel yardımı ile ip veya kağıtta bulunan işaretli uzunluğu kolayca ölçün.

Bileklik Ölçüsü

Bileklik ölçünüzü öğrenmek için en doğru yöntem bileğinizin çevresini ölçmek olacaktır. Bunun için mezuranız varsa mezura ile ölçün. Eğer yoksa, ip veya şerit halinde bir kağıdı alın ve bileğinizin çevresine dolayın. Tam bir turu tamamladıkları noktayı kalem ile işaretleyin, ardından cetvel yardımı ile ip veya kağıtta bulunan işaretli uzunluğu kolayca ölçün.

Kolye Ölçüsü

Kolye ölçünüzü bilmiyorsanız yapmanız gereken bir mezura yardımıyla boyun ölçünüzü almaktır. Boyun ölçünüzü aldıktan sonra ideal kolye ölçünüz için +5 ekleyerek ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki tabloda kolye boyları detaylı şekilde verilmiştir. 

GÜVENLİ
ÖDEME
500₺ ÜSTÜ ÜCRETSİZ
KARGO
ÇELİK VE
VIP ÜRÜNLER
ERTESİ GÜN
KARGO
KOLAY
İADE
KAMPANYALI
FİYATLAR